Które wybieracie? Mnie zaczarowały conversy moro.<3
Co wolicie vansy czy conversy? Ja osobiście wybieram conversy. :D
Kiedy Polacy skończą z tym okropnym nałogiem? Czy nie wiedzą, że tak się nie nosi??? Zakładasz same sandały albo pełne buty. Co w tym trudnego???? :)
Chyba nie tylko moją uwagę przykuły te szorty? Co sądzicie o tych spodenkach galaxy? Hit czy kit? Według mnie hit przyszłego lata !!!
Na tym blogu będę opisywac modne ciuszki i dodawac ich zdjęcia. Mam nadzieję że ten blog się wam spodoba. <333