Moda i ty :)
sobota, 2 listopada 2013
Kiedy Polacy skończą z tym okropnym nałogiem? Czy nie wiedzą, że tak się nie nosi??? Zakładasz same sandały albo pełne buty. Co w tym trudnego???? :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz